English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Главная | НОВИНИ | Новини | Виставка у Києві «Мисливство та рибальство 2012»

Виставка у Києві «Мисливство та рибальство 2012»

(0 votes, average 0 out of 5)

0_92b18_22f2b590_XXL.jpgНині повернувся з виставки «Мисливство та рибальство 2012»( ibis.ub.ua/).
Взагалі в мене на першому місці було зустрітися з Едом і потестувати палки з його арсеналу, повчитися по мухам і просто поспілкуватися, а на цю суботу, як виявилося, мала відбутися виставка. А чому б і не поїхати.. Останні 3 виставки, які я там був приходилося добре попрацювати і не було часу полазити і обдивитися усі цікаві стенди і врешті-решт поспілкуватися із київськими нахлистуями.
Ранковий приїзд…
Навіть, майже за тиждень перед відправлення до нашої столиці, мені ледве вдалося купити квиток, причому на верхній поличці, та і з часом прибуття 6.30 ранку, що для мене було катастрофічною незручністю, оскільки у виставковий зал можна було зайти тільки о 9 ранку…

 

О, 6.30 ранку відчув вранішній і зимовий «велкам» Київа. Столичне життя, навіть в цей час жваве і бурхливе, принаймні на вокзалі. Прямую, згідно плану, в найближчий МакДональдс, а він забитий, жодного вільного місця, оскільки тут люди не тільки харчуються, але і вичікують тут на що заменеться, навіть не було де сісти. Що робити? І тут, мене осінила ясна думка – поїхати на Хрещатик, тим паче це мене ще зблизить до зупинки «Лібережжя», де відбувається виставка. Заходжу в МакДональдс на Хрещатик, а там простір, купа вільних диванчиків, туалети чисті!!! Ура, після безсонної ночі в жаркому і смердючому поїзді, дибільних бухих школярів і взагалі буденного тижня, потрапив в традиційне для мене місце харчування в столиці.
Вже за годину після прибуття я встигаю зробити набір усіх необхідних мені процедур для продовження дня із відчуттям комфорту. Телефоную Еду. Він сказав, щоб я ще з годинку потусувався, а там буде він їхати на виставку, то і пересічемся на станції «Хрещатик» і поїдеми далі…
Вийшов з МакДонадьдз на Хрещатик і почав просто лазити. Перше що мене здивувало – назва кіоску «Габор». Згадав про нашого друга Габора. Габор ти нам щось недомовляєш?

 Дійшов і до самого Майдану. Відчуття в душі були неоднорідні. Згадував, що ще декілька років тому я стояв, на цьому ж місці, одним з помаранчевих, один з ніби то «героїв» нової та казкової України… Натомість лишився лише жаль… і Майдан тільки без наметів і однодумців… Далі, попрямувавши вниз в сторону пам’ятника Леніну, побачив десятки з два-три наметів від блоку Ю. Тимошенко, біля того всього пару ментів, лозунгів про нашого «презіка»… Дивно, що ще хтось вірить у краще… Згадалася фраза «Когда нация переходит к новой форме правления, герои прошлого становятся разбойниками настоящего». Що кому не понятно?!! Все десь так і вийшло…
Коли є багато часу і ти знаходишся на клаптику великої вулиці, за межі якої не хочеш відходити, то починаєш придивлятися до деталей архітектури будинків, починаєш сам собі щось філософствувати, навіть знаходиш бруківчату дорогу і двохповерховий лондонський автобус на бічній вулиці Хрещатика.. Аж якесь трохи дивне поєдання бруківки і двохповерхового лондонського автобусу, ніби схрестили Львів і Лондон..
Біля 9ї ранку при зустрівся з Едом як і домовилися і попрямували київською підземкою на станцію «Лівобережжя».

ГАЛОПОМ ПО КИЇВСЬКОМУ НАХЛИСТУ
Стенд Lucky flies (Київ)
Окрім цієї філософської фігні, яка чомусь запливла до мене цим ранком, в мене дуже чесалися руки нарешті пощупати увесь асортимент для вязання мушок від провідних фірм як Wapsi, Veniard , палки Beulah, найновіші катушки від Nautilus і безліч нахлистового барахла, на яке переважно тільки «слиниш» бравзаючи Інтернет, зазвичай із запитом «кліренс», «оутлет» та «сейл» у Google.
Окрім, того що я міг пощупати все що бачив на стенді «Лакі флайз», я ще і мав чудову нагоду обійняти усі палки Beulah, коли ми витягали їх з Едом за територію прилавку (звичайно за допомогою молотка і ще якоюсь мамою). Поки не було людей я мав можливість помахати палочками. Враження були цікаві. Однозначно я став прихильником одноручних палочок цієї фірми. А «свіч» палки треба пробувати в реальних умовах із шнурками і експертами, які тямлять більше за мене у спей закидах.
Потім мої руки добралися до катушечок Nautilus. Якраз в цей час Ед десь вийшов і я мав можливість їх всіх перемацати, розібрати, покрутити і подьоргати… Тільки дизайн цих катушок вже радує око, а при дотику до них і вертінні отримуєш просто «катушечний оргазм». Все виконано супер.. Я потім ще не раз ці катушки брав в руки і шкода було просто їх випускати з рук. Це вам не на сайті дивитися і ролікі в ю-тубі.
стенд «Strike fishing»
Із стану замріяності мене вирвав Дімом франківський, той що Петруняк. Звичайно, я був дуже радий його бачити ( тим паче свого «ментального» земляка із заходу) адже бачимось максимум раз на рік, частіше спілкуємось по телефону. Дімон «розграбував» трошки стенд «Лакі флайз» по матеріалам, а після того ми пішли випити кави і я мав намір трошки розграбувати його стенд «Strike fishing». Вони як завжди розташовані на звичному місці на виставці. По матеріалам у «Strike fishing» я побачив багато цікавих для мене матеріалів, окрім від Hends. Вони стали представником невідомої до вчора мені фірми Sybai, яка продукує нічом не гірші за той же Hends спектра дабінг, джиг головки та інше барахло на хлистове, необхідне у вязальницькій буденності. Забув це все підкріпити словом, яке заспокоюєю душу галичанина і не тільки - «ДЕШЕВШЕ»!!!!!! Трошки затарився у Дімона. І попрямував до стенду «Екстрім Експедішн»
Відразу біля стенду був радий зустріти Олега Литвиненка, відомого на форумах як «Олегыч», а для мене людина, яка мене ще у моєму «зеленому» нахлистовому віці навчила ловити на сухарика, основам мендінгу і в мене тоді дійсно стало виходити видурювати хитрих харіусів.
«Екстрімівці» виставили різноманітний одяг (від шкарпеток до кепок), торби від Simms, термобілизну Фаренгейт, як я зрозумів власного виробництва і досить немалий «пул». Вудок, та іншого нахлистовоко аксесуарію не було, але я всеодно видивився дві сховані в куточку! Як пояснив Олег вони ходять ними кидати коли мають вільний час…
Я також вдячний нагоді подивитися вживу речі моєї улюбленої фірми Simms, які я ще немав або планую купити. Скидки зара були досить суттєві і гадаю, що придбавши те чи інше, можна було отримати американську роздрібну ціну.

Повертаючись до Lucky flies
Вертаюсь знову до Еда і вже більше як клієнт. Перегрібаю все що цікавить, знаходжу навіть деякі речі, які навіть продавці не бачили. Словом мушу вічно боротися із границею «необхідно та жеби було». Вибираю довго, Ед мені розповідає про деякі матеріали, що я просто офігіваю від новизни.
Дуже мене вразили реалістичні крила від шведської фірми і їх мухи, які були вислані для прикладу.. Акуратність шведів при виготовлені мейфлаїв, кадісів – просто на висоті. Ну і ще ці реалістичні крила вбивають на повал.. Купити їх не наважився, але це варто спробувати.. А от «екстендед боді» у їхньому виробництві мені просто відкрили новий горизонт на стиль в’язання! Молодці пацани!!
Знову мене виривають немов з іншого світу – поява екс-екстрімівця Артема. З ним ще йдем покавувати, але не надовго.. до появи його друзів із пляшкою коньяку. Один з них виявляється фанатичним мандрівником із тонною історій вражень про долання засніжених вершин в Пд. Америці, обмерзанням кінцівок і успішним одужанням. Вау (щоб не казати п…ць).. !!!!Люди цікаві, багато де були і ловили, дискусії на тему «краще побувати два рази в різних місцях чи порибалити два рази в одному місці» . Але, час мене піджимав.. я мусів їх покинути, адже ще мав дозбирати собі матеріалів і попасти на «повязушки» від Академії сучасного нахлисту..

Там де панує душевність, гармонія або «Нахлист без границь» (flyfish.com.ua)
Вже було по першій дня і я згадав, що треба дзенькнути Олегу Желтовському і прийти до нього в офіс на повязушки. Олег мене скеровує до правильних, людей, які теж туди йдуть, а це Денис «Харді» і Віталій! Вони забрали мене на повязушки, та ще й на машині. І позбавили мене купи стресу, який отримуєш при пошуку місця у чужому місті. Дякую вам хлопці!!!
В будівлі, де знаходиться офіс академії, є піцерія, причому дуже «зачотна» (повірте піцефану). Ми відразу замовили дві піци і пиво, причому із доставкою на наш поверх!! Ах кльово!
Заходим в офіс. Картина нахлистово ідилії – Толік (ака ribolov) проводить заняття по вязанню. Олег в своему кабінеті проводить дискусії із коллегами. Усюди навкруги стенди із нахлистовими аксессуарами. Вітаємось!!! Ще третьої нема, а люди приїзжають… Приїхав і сам Олексій Чайковський („Спортфіш“) - людина найзвичайно цікава, яка проводить на Кольському півострові по 5, а може і більше місяців на рік… По доброму завидуєш, а насправді людина там важко працює, забзпечуючи комфортнее перебування приїзджим рибалкам. Не важно. Представлені фото із коментаріями вживу просто затягують і заставляють задуматись над тим що треба поїхати на лососеву рибалку або просто половити там велику форель. Толік мене намовляє звязати карпатських німфочок. Вяжу одну, другу, третю на джигах. Розповідаю про Карпати ноовприбулим нахлистовикам. Між тим ще один наш коллега Василій приніс коньяку для обмивки нової палки. Повязушки ніби завершуються, чи плавно переходять в посідушки і позвіздушки, а також детальнее розглядання матеріалів, палок (St. Croix легких класів (2) мене теж дуже вразив), хлопці мають в наявності незлу прищепку, яка виконує ту саму функцію петітджанівської(magic tool для тих хто не знає), і коштує копійки. Класно і весело спілкуємось. Пята, шоста, сьома, пів на восьму вечора.. Треба думати про добирання ближче до вокзалу.. О 20.00 виходим на вулиці, а враження ніби ніде зі Львова не виїзджав, а тут вийшов і опа – це ж Київ. Василь довіз мене до метро. Дякую! Виходжу, тепер я знову один, хоча враження були ніби був вдома і нікуди не виходив.
Доїзджаю на вокзал і зупинюсь поїсти в МакФоксі. Підраховую витрачені гроші на матеріали, здираю цінники щоб вдома не було недорозумінь і тішуся як дитя… Гормон щастя знову отримав!!
Дякую Києву, всім з ким бачився! Було приємно усіх побачити і поспілкуватися!! До зустрічі на ріці!!

fotki.yandex.ru/users/koljad/album/136765/

 

 
Реєстрація / Вхід
Всього на сайті:
  • 21 гостей
Рыбалка. Сайты о рыбалке. ТОП